Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie scule atelierul auto

Număr anunț
DA21959494
Autoritate contractantă
SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
Furnizor / câștigător
AUTOEQUIP SOLUTION SRL (CUI 15537470)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.730 RON
Valoare atribuită
2.730 RON
Data publicării
05.12.2018 14:37
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 10:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.730 RON

din 2.730 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.