Ofertă acceptată Cumpărare directă

rulouri interioare din textil

Număr anunț
DA21973752
Autoritate contractantă
SC. GIM. ORBAN BALAZS ODORHEI (CUI 13332451)
Furnizor / câștigător
MICRO-GROS S.R.L. (CUI RO2973876)
Cod CPV
45212190-4 · Lucrari de protectie impotriva razelor solare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.512 RON
Valoare atribuită
1.512 RON
Data publicării
06.12.2018 13:15
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 13:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.512 RON

din 1.512 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.