Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE BONURI VALORICE PENTRU CARBURANTI AUTO, COM. BOLDUR, JUD. TIMIS
- Număr anunț
- DA21970402
- Autoritate contractantă
- Comuna Boldur (CUI 4357945)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.785,55 RON
- Valoare atribuită
- 15.785,55 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 11:37
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 13:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.785,55 RON
din 15.785,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro