Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Amenajare platforma monument
- Număr anunț
- DA21964096
- Autoritate contractantă
- COMUNA POIENARII BURCHII (CUI 2843647)
- Furnizor / câștigător
- ZOCONAG SERV SRL (CUI 32263072)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.261,17 RON
- Valoare atribuită
- 20.261,17 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 08:31
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 14:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.261,17 RON
din 20.261,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro