Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lex2019 pt Comuna Curtuiseni
- Număr anunț
- DA21969117
- Autoritate contractantă
- COMUNA CURTUISENI (PRIMARIA COMUNEI CURTUISENI) (CUI 4856066)
- Furnizor / câștigător
- ETO LEGIS SRL (CUI 22530024)
- Cod CPV
- 48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.368 RON
- Valoare atribuită
- 1.368 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 11:05
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 12:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.368 RON
din 1.368 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro