Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SERVICII DE INTOCMIRE PLAN PARCELAR

Număr anunț
DA21975704
Autoritate contractantă
COMUNA SACENI (CUI 7059420)
Furnizor / câștigător
TOP CAD SOLUTIONS COMPANY SRL (CUI 38005676)
Cod CPV
71250000-5 · Servicii de arhitectura, de inginerie si de masurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.545 RON
Valoare atribuită
1.545 RON
Data publicării
06.12.2018 14:10
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 15:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.545 RON

din 1.545 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.