Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIESE SI ACCESORII PENTRU CALCULATOR SECC

Număr anunț
DA21975184
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
Furnizor / câștigător
DATAPHONEDIVISION SRL (CUI RO25661164)
Cod CPV
30211500-6 · Unitate centrala de procesare (CPU) sau procesoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.036 RON
Valoare atribuită
4.036 RON
Data publicării
06.12.2018 13:56
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 15:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.036 RON

din 4.036 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.