Ofertă acceptată Cumpărare directă

HOTA VISION CHEF 0602 W (ALB) 2 MOTOARE- Centrul Ingrijire Zi - Tr Magurele -str. 1 Mai, bl. P05/A/3

Număr anunț
DA21975000
Autoritate contractantă
Primaria Turnu Magurele (CUI 4253731)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
39141500-7 · Hote de aspirare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142,85 RON
Valoare atribuită
142,85 RON
Data publicării
06.12.2018 13:51
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 14:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

142,85 RON

din 142,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.