Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet Produse Lactate 12.2018.1 - Colegiu Catolic
- Număr anunț
- DA21970327
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Catolic "Sfantul Iosif (CUI 19122190)
- Furnizor / câștigător
- ALMERA INTERNATIONAL SRL (CUI RO8574866)
- Cod CPV
- 15550000-8 · Diverse produse lactate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 151,17 RON
- Valoare atribuită
- 151,17 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 11:36
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 14:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
151,17 RON
din 151,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro