Ofertă refuzată
Cumpărare directă
KIT DE CALIBRARE SOMACOUNT SCC 5 PCT.
- Număr anunț
- DA21958069
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR SIBIU (CUI 4582955)
- Furnizor / câștigător
- BENTLEY INSTRUMENTS S.R.L. (CUI RO33862940)
- Cod CPV
- 50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare finală
- 3.000 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 14:01
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 14:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.