Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inlocuire placute frana, cf. Devizului de lucrari

Număr anunț
DA21968554
Autoritate contractantă
Penitenciarul Aiud (CUI 24920627)
Furnizor / câștigător
AUTOTALLER SRL (CUI RO24308831)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
655,46 RON
Valoare atribuită
655,46 RON
Data publicării
06.12.2018 10:50
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 11:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

655,46 RON

din 655,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.