Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de arhivare

Număr anunț
DA21955270
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 7 (CUI 29058280)
Furnizor / câștigător
MORUZ C. DANIELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 39060466)
Cod CPV
79995100-6 · Servicii de arhivare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.960 RON
Valoare atribuită
6.960 RON
Data publicării
05.12.2018 12:40
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 07:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.960 RON

din 6.960 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.