Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HUSA IMPERMEABILA saltea 900*2000
- Număr anunț
- DA21966590
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Arges (CUI 9742496)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
- Cod CPV
- 39512300-7 · Huse pentru saltele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 612 RON
- Valoare atribuită
- 612 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 09:59
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 10:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
612 RON
din 612 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro