Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii catering scoala dupa scoala

Număr anunț
DA21969399
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.88 (CUI 32578690)
Furnizor / câștigător
MATY GLOBAL SRL (CUI 22647904)
Cod CPV
55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.609,72 RON
Valoare atribuită
21.609,72 RON
Data publicării
06.12.2018 11:12
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 14:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.609,72 RON

din 21.609,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.