Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aplicatie web GIS
- Număr anunț
- DA21972723
- Autoritate contractantă
- COMUNA SCORTENI (PRIMARIA SCORTENI) (CUI 2843302)
- Furnizor / câștigător
- GIS SOLUTIONS SRL (CUI 37937230)
- Cod CPV
- 72416000-9 · Furnizori de servicii de aplicatii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.686 RON
- Valoare atribuită
- 3.686 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 12:43
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 13:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.686 RON
din 3.686 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro