Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare instalatie de utilizare gaze naturale la 2 ani

Număr anunț
DA21965884
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic George Moroianu (CUI 29418037)
Furnizor / câștigător
LUSOR S.P.D. SRL (CUI 29517766)
Cod CPV
71600000-4 · Servicii de testare, analiza si consultanta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.450 RON
Valoare atribuită
1.450 RON
Data publicării
06.12.2018 09:39
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 15:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.450 RON

din 1.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.