Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asigurare a navelor

Număr anunț
DA21971353
Autoritate contractantă
Comuna CA Rosetti (CUI 4793910)
Furnizor / câștigător
ORIZONT BROKER DE ASIGURARE REASIGURARE SA (CUI 18206837)
Cod CPV
66514200-8 · Servicii de asigurare a navlului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.350 RON
Valoare atribuită
1.350 RON
Data publicării
06.12.2018 12:03
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.350 RON

din 1.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.