Ofertă refuzată Cumpărare directă

Masuratori priza de pamant

Număr anunț
DA21964316
Autoritate contractantă
ORASUL FAUREI (CUI 4343052)
Furnizor / câștigător
RECONDIT SERV SRL (CUI RO18142814)
Cod CPV
65400000-7 · Alte surse de alimentare si de distributie a energiei electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
145 RON
Valoare finală
145 RON
Data publicării
06.12.2018 08:43
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 09:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.