Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARARE, CONFIGURARE RETEA DE CALCULATORE (MULTIMEDIA)

Număr anunț
DA21969334
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic Nagy Mozes (CUI 4202100)
Furnizor / câștigător
"SENSO" SRL (CUI 13981742)
Cod CPV
72710000-0 · Servicii de retele locale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
556,74 RON
Valoare atribuită
556,74 RON
Data publicării
06.12.2018 11:11
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

556,74 RON

din 556,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.