Număr anunț
DA21967604
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE PAZA OBIECTIVE DE INTERES JUDETEAN ILFOV (CUI 5466681)
Furnizor / câștigător
PHOENIX HEALTH & SAFETY S.R.L. (CUI RO27782332)
Cod CPV
71317100-4 · Servicii de consultanta in protectia contra incendiilor si a exploziilor si in controlul incendiilor si al exploziilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.000 RON
Valoare atribuită
42.000 RON
Data publicării
06.12.2018 10:25
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 10:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.000 RON

din 42.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.