Ofertă acceptată Cumpărare directă

Circuit Ventstar Carina cu valva de expir

Număr anunț
DA21963813
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI RO2836925)
Cod CPV
33171100-0 · Instrumente pentru anestezie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
570 RON
Valoare atribuită
570 RON
Data publicării
06.12.2018 08:13
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 14:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

570 RON

din 570 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.