Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie materiale pentru intretineri curente

Număr anunț
DA21968670
Autoritate contractantă
COMUNA ZARAND (CUI 3520130)
Furnizor / câștigător
BUZA CINCI TEI SRL (CUI 36425770)
Cod CPV
24957200-9 · Aditivi pentru ciment, mortar sau beton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.593,05 RON
Valoare atribuită
4.593,05 RON
Data publicării
06.12.2018 10:52
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 10:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.593,05 RON

din 4.593,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.