Ofertă acceptată Cumpărare directă

ervicii de pregatire cazane, revizii, autorizari si verificari supape siguranta

Număr anunț
DA21955878
Autoritate contractantă
U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
Furnizor / câștigător
TRISERV INSTAL SRL (CUI 18827885)
Cod CPV
50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.123,02 RON
Valoare atribuită
8.123,02 RON
Data publicării
05.12.2018 12:56
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 12:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.123,02 RON

din 8.123,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.