Ofertă acceptată Cumpărare directă

Abonament la Sistemul Informatic de Management Integrat al Activitatii de Stare Civila

Număr anunț
DA21954512
Autoritate contractantă
COMUNA MALOVAT (CUI 4426395)
Furnizor / câștigător
COMPANIA PENTRU SERVICII INFORMATICE MEHEDINŢI SRL (CUI RO30163956)
Cod CPV
72268000-1 · Servicii de furnizare de software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
05.12.2018 12:18
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.