Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de auditare financiara, proiecte de cercetare PN III si PCCDI
- Număr anunț
- DA21961961
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "LUCIAN BLAGA" DIN SIBIU (CUI 4480173)
- Furnizor / câștigător
- SIBEXCON SRL (CUI 23732218)
- Cod CPV
- 79212100-4 · Servicii de auditare financiara (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100.000 RON
- Valoare atribuită
- 100.000 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 15:52
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 09:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
100.000 RON
din 100.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro