Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET IMPRIMARE DIPLOME COLOR

Număr anunț
DA21968712
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALAI "OCTAVIAN GOGA (CUI 17312600)
Furnizor / câștigător
LIBRARIILE COMPAS S.R.L. (CUI RO27242324)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.515,55 RON
Valoare atribuită
3.515,55 RON
Data publicării
06.12.2018 10:54
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 13:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.515,55 RON

din 3.515,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.