Ofertă acceptată Cumpărare directă

PAK - 435 Pachet tipizate scolare

Număr anunț
DA21961348
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 2 RASNOV (CUI 29476429)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI RO25155248)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
270,14 RON
Valoare atribuită
270,14 RON
Data publicării
05.12.2018 15:29
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 17:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

270,14 RON

din 270,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.