Acasă · Licitații
· Servicii de eliminare a deseurilor toxice, cu exceptia deseurilor radioactive si a solurilor contaminate (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de eliminare a deseurilor toxice, cu exceptia deseurilor radioactive si a solurilor contam
- Număr anunț
- DA21959579
- Autoritate contractantă
- LICEUL BERESTI PAUL BUJOR (CUI 4393140)
- Furnizor / câștigător
- SETCAR SA (CUI RO6873861)
- Cod CPV
- 90523000-9 · Servicii de eliminare a deseurilor toxice, cu exceptia deseurilor radioactive si a solurilor contaminate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.404 RON
- Valoare atribuită
- 5.404 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 14:39
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 14:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.404 RON
din 5.404 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro