Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare pachet materiale de curatenie pentru Centrul de permanenta Santandrei

Număr anunț
DA40544779
Autoritate contractantă
COMUNA SANTANDREI (PRIMARIA) (CUI 4794583)
Furnizor / câștigător
ADECOR PROD SRL (CUI RO28493251)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.346,90 RON
Valoare atribuită
2.346,90 RON
Data publicării
03.06.2026 14:41
Termen limită
08.06.2026 17:00
Data finalizării
04.06.2026 07:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.346,90 RON

din 2.346,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.