Ofertă acceptată Cumpărare directă

LEMN FOC -FAG, STEJAR , CARPEN,

Număr anunț
DA21980001
Autoritate contractantă
CENTRUL FINANCIAR SCOALA CU CLS. I-VIII VALEA MARE, JUDETUL OLT (CUI 25330543)
Furnizor / câștigător
ALIN CALIN S.R.L. (CUI 22026834)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.500 RON
Valoare atribuită
13.500 RON
Data publicării
06.12.2018 18:03
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 09:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.500 RON

din 13.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.