Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motorina microbuz scolar

Număr anunț
DA21975033
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAESTI (PRIMARIA MIHAESTI) (CUI 4122540)
Furnizor / câștigător
FORTE GAZ SRL (CUI 25703880)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.039,50 RON
Valoare atribuită
1.039,50 RON
Data publicării
06.12.2018 13:52
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 08:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.039,50 RON

din 1.039,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.