Ofertă acceptată Cumpărare directă

Uleiuri motor EDGE 5w30 LL 5L

Număr anunț
DA21973381
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SIBIU (CUI 4306941)
Furnizor / câștigător
INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI RO24195562)
Cod CPV
09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
282,58 RON
Valoare atribuită
282,58 RON
Data publicării
06.12.2018 13:03
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 13:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

282,58 RON

din 282,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.