Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii exterioare cladire
- Număr anunț
- DA40540314
- Autoritate contractantă
- COMUNA BRATEIU (PRIMARIA) (CUI 4406282)
- Furnizor / câștigător
- STRUCTO DANY CONSTRCT (CUI 35094725)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 89.033,11 RON
- Valoare atribuită
- 89.033,11 RON
- Data publicării
- 03.06.2026 11:44
- Termen limită
- 08.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.06.2026 07:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
89.033,11 RON
din 89.033,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro