Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ulei de transmisie Gevitro GL-5 SAE 80W/90

Număr anunț
DA21985773
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC INTRETINERE SI REABILITARE (CUI 31161422)
Furnizor / câștigător
ACTIV LUBRICANTS S.R.L. (CUI RO18389009)
Cod CPV
09211400-5 · Uleiuri pentru angrenaje (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
780 RON
Valoare atribuită
780 RON
Data publicării
07.12.2018 10:59
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 12:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

780 RON

din 780 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.