Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masca contra gazelor cu vizor panoramic, filtru aferent

Număr anunț
DA21970806
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SATU MARE (CUI 3896550)
Furnizor / câștigător
NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI RO16174216)
Cod CPV
35814000-3 · Masti de gaze (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.495 RON
Valoare atribuită
1.495 RON
Data publicării
06.12.2018 11:49
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.495 RON

din 1.495 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.