Ofertă acceptată Cumpărare directă

Componente electrice (Rev.2

Număr anunț
DA21961351
Autoritate contractantă
COMUNA BALTESTI (CUI 2844294)
Furnizor / câștigător
PRAHOVEANA FOREST SRL (CUI RO22585925)
Cod CPV
31681400-7 · Componente electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.926,89 RON
Valoare atribuită
3.926,89 RON
Data publicării
05.12.2018 15:30
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 12:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.926,89 RON

din 3.926,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.