Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trusa Sanitara / Medicala de Prim Ajutor - Detasabila cu suport de perete avizata MS

Număr anunț
DA21987824
Autoritate contractantă
PALATUL COPIILOR TG MURES (CUI 4322300)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
Cod CPV
33141623-3 · Truse de prim ajutor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
682 RON
Valoare atribuită
682 RON
Data publicării
07.12.2018 11:51
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 12:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

682 RON

din 682 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.