Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACE DE BIOPSIE PENTRU MAGNUM BARD ORIGINAL 14GX13cm , 16cm
- Număr anunț
- DA21982550
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
- Furnizor / câștigător
- NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI RO27451231)
- Cod CPV
- 33141323-0 · Ace de biopsie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.360 RON
- Valoare atribuită
- 1.360 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 09:30
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 09:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.360 RON
din 1.360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro