Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de asigurare RCA și CASCO
- Număr anunț
- DA21980763
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul General de Aviatie al M.A.I. (CUI 24367374)
- Furnizor / câștigător
- S.A.-R. CITY INSURANCE (CUI 10392742)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.749,65 RON
- Valoare atribuită
- 27.749,65 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 08:17
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 12:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
27.749,65 RON
din 27.749,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro