Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,4% sub estimat

Midiana Zilnic 3mg/0.03mg*28cpr.film (COMBINATII(DROSPIRENONUM+ETINILESTRADIOLUM))

Număr anunț
DA21979210
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33641410-2 · Contraceptive orale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
851,60 RON
Valoare atribuită
848 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
06.12.2018 16:06
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 11:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

848 RON

din 851,60 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 3,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.