Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BATERIE VARTA CR 2032 / 2025, set 1 bucata/AA/AAA
- Număr anunț
- DA21977896
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- SHATTER SRL (CUI RO8122852)
- Cod CPV
- 31411000-0 · Baterii alcaline (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 405,44 RON
- Valoare atribuită
- 405,44 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 15:15
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 15:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
405,44 RON
din 405,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro