Ofertă acceptată Cumpărare directă

AmpliTaq Gold DNA Polymerase, with Gold Buffer 1000 Units

Număr anunț
DA21971161
Autoritate contractantă
Institutul de Diagnostic si Sanatate Animala (CUI 4316171)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.520 RON
Valoare atribuită
7.520 RON
Data publicării
06.12.2018 11:58
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 15:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.520 RON

din 7.520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.