Ofertă refuzată Cumpărare directă

BELARA ,MILLIGEST,LOGEST,KARISSA

Număr anunț
DA21960271
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
Cod CPV
33641410-2 · Contraceptive orale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.915,50 RON
Valoare finală
1.915,50 RON
Data publicării
05.12.2018 14:57
Data finalizării
07.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.