Ofertă acceptată Cumpărare directă

Balast 0-63 mm,Antiderapant 0/8,Nisip spalat 0-4,Sort > 32 mm (refuz ciur), Sort 16-31,5 mm, sort 8

Număr anunț
DA21968908
Autoritate contractantă
COMUNA BALUSENI (PRIMARIA COMUNEI BALUSENI) (CUI 3433890)
Furnizor / câștigător
VULTURI SRL (CUI RO17782459)
Cod CPV
14212200-2 · Agregate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
132.500 RON
Valoare atribuită
132.500 RON
Data publicării
06.12.2018 10:59
Termen limită
12.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 10:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

132.500 RON

din 132.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.