Ofertă acceptată Cumpărare directă

„Servicii pentru Certificare energetică a clădirilor din cadrul Parcului Acvatic și a Centrului de R

Număr anunț
DA21976710
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
Teodorescu Ionut Eduard (CUI 32947844)
Cod CPV
71314300-5 · Servicii de consultanta in eficienta energetica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.900 RON
Valoare atribuită
4.900 RON
Data publicării
06.12.2018 14:38
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 08:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.900 RON

din 4.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.