Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 71,4% sub estimat
service usi inalta siguranta penitenciar
- Număr anunț
- DA21974281
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Margineni (CUI 4280248)
- Furnizor / câștigător
- KOVACS IOSIF CHEIA PROFILATA PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 25143774)
- Cod CPV
- 44421500-2 · Usi blindate sau armate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.858 RON 71,4% sub estimat
- Data publicării
- 06.12.2018 13:31
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 15:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.858 RON
din 10.000 RON estimat
71,4%
Adjudecat la 28,6% din estimat · economie 7.142 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.