Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bancuri de lucru cu accesorii
- Număr anunț
- DA21977240
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
- Furnizor / câștigător
- METALOBOX ROM-SUD SRL (CUI RO24186955)
- Cod CPV
- 39151200-7 · Bancuri de lucru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.892 RON
- Valoare atribuită
- 23.892 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 14:54
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 08:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23.892 RON
din 23.892 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro