Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dirigentie de santier pt. “Lucrări de instalaţii electrice la clădirea U, Aleea C-dor D.Moraru"
- Număr anunț
- DA21979219
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC MEDIAS (CUI 28902631)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROMED INGINERIE SRL (CUI 35423720)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 313,65 RON
- Valoare atribuită
- 313,65 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 16:07
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 14:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
313,65 RON
din 313,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro