- Număr anunț
- DA21974881
- Autoritate contractantă
- Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura Centrul Judetean Braila (CUI 20737415)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI RO13791055)
- Cod CPV
- 31532910-6 · Tuburi fluorescente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 333 RON
- Valoare atribuită
- 333 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 13:48
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 14:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
333 RON
din 333 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro