Ofertă acceptată Cumpărare directă

Banane, suc, pungi

Număr anunț
DA21972798
Autoritate contractantă
Directia de Asistenta Sociala Bacau (CUI 15370567)
Furnizor / câștigător
SILGETY SRL (CUI RO13566711)
Cod CPV
15321000-4 · Sucuri de fructe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
260,48 RON
Valoare atribuită
260,48 RON
Data publicării
06.12.2018 12:46
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

260,48 RON

din 260,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.